O nas

Spędź wakacje w Andorze razem z Magic Travel!

Andora to kraj pełen ciekawych miejsc i niespodzianek. Fascynująca historia regionu oraz niezwykłe walory naturalne powodują, że każdy, kto go choć raz odwiedził, czuje chęć powrotu. Mimo wielu atrakcji państwo to pozostało jeszcze nieodkryte przez rzesze turystów, którzy masowo odwiedzają sąsiednią Hiszpanię czy Francję. Wycieczka do Andory to okazja do zgromadzenia wielu nowych wrażeń oraz doświadczeń. Narty, górskie wyprawy, wypoczynek nad jeziorem i sporty ekstremalne – to główne specjalności tego regionu. My pokażemy Ci ich znacznie więcej!

W podróży po Andorze nie będziesz się nudził – niezależnie od pory roku!

Miłość do Andory i wieloletnie doświadczenie w turystyce zaowocowało biurem podróży Magic Travel. Organizujemy wycieczki dla firm oraz osób prywatnych do małego kraju, który ma tak wiele do zaoferowania. Andora położona jest w regionie, który przez cały rok obfituje w przeróżne atrakcje turystyczne. Niezależnie, czy zajmujemy się wyjazdem incentive dla firmy, czy objazdową wycieczką dla pary, wkładamy w naszą pracę całe serce. Każdy wyjazd do Andory jest “szyty na miarę” – poznajemy preferencje Klientów, by zaproponować im podróż, o jakiej marzyli, a następnie czuwamy nad tym, by przebiegła zgodnie z planem.

Odkryj Andorę na wyjeździe integracyjnym, firmowym lub rodzinnym

Dzięki doświadczonemu personelowi, pomocnym rezydentom oraz rozbudowaną siecią kontrahentów na miejscu, mamy możliwość organizowania niezapomnianych wyjazdów do Andory. Nasza oferta obejmuje narciarskie wyprawy, podróże kulinarne, turystykę aktywną i wyjazdy integracyjne. Proponujemy atrakcje turystyczne takie jak lot balonem, wspinaczka górska, trekking, jeep safari, degustacje, rafting czy nurkowanie. Dla chętnych zorganizujemy też objazdową wycieczkę po okolicznych atrakcjach Hiszpanii i Francji. Naszym celem jest, by z każdych wakacji w Andorze wycisnąć jak najwięcej! Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie idealny wyjazd. Jeśli byłeś już w Andorze, zapraszamy ponownie! Jej atrakcji oraz naszych pomysłów starczy na wiele podróży.