Zima Andora

Grupa Incentive 20 pax


 

 

 

Dzień 1


2Przylot grupy na lotnisko Barcelona El Prat.

Grupa udaje się prywatnym transferem do Andory z polskojęzycznym pilotem oddalając się od wybrzeża. Panoramiczna trasa wiedzie przez katalońskie miasteczka i wioski, gdzie można zobaczyć imponujące Masias – czyli domy gospodarzy katalońkich i typowe kościoły z kamienia na głównym placu a im bliżej Andory tym więcej wąwozów górskich i sztucznych jezior akumulujących wodę gór.

Po przyjeździe do hotelu czas wolny na odświeżenie, a później czeka na grupę przejażdżka na motorach śnieżnych przy świetle księżyca.

Kolacja w hotelu oraz nocleg. Hotel Font d’Argent 4* lub w podobnym, pokoje twin/dwuosobowe ze śniadaniem i obiadokolacją.

 

Dzień 2


4Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie. (Skipass na 3 dni)

Pod koniec dnia nurkowanie w jeziorach górskich. Przepiękne wysokogórskie jeziora na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. zapraszają na nurkowanie. Grupa dociera do jeziora na nartach.

To świetna zabawa dla wszystkich, nawet dla tych, którzy nie umieją pływać (wtedy nurkowanie w tandemie z monitorem).

Ekstremalna atrakcja dla tych, którzy lubią coś specjalnego!

 

Po nurkowaniu w jeziorach górskich pod lodem, czekają na grupę cieplutkie wody termalne czyli największe Centrum SPA & Wellness w Europie Caldea.

Budynek obiektu wellness wyróżnia się na tle górskim swoją nowoczesną konstrukcją, której jeden z elementów – szklana wieża w kształcie piramidy – góruje nad całą okolicą.  Pobyt 3 godzinny zawiera: laguny wodne wewn. i zewn. (woda osiąga w nich temperaturę powyżej 30°C), łaźnia islandzka, sauny, łaźnie „rzymskie”, gdzie można zażyć  terapeutycznych, na przemian gorących (36°C) i zimnych (14°C) kąpieli i wiele innych sposobów na odprężenie i zregenerowanie sił.

Po zakończeniu pobytu wellness, powrót do hotelu oraz kolacja w hotelu.

 

Dzień 3


6Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie.

A późnym popołudniem czeka na grupę Pałac Lodu i karting na lodzie. Jedna seria po 10 min na osobę oraz 1 piwo + tapas/na osobę.

Po powrocie do hotelu kolacja w hotelu.

 

 

Dzień 4


Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie.

W ciągu dnia zorganizowane są specjalnie dla grupy zawody w dziedzinie slalomu, gdzie będzie mierzony czas i szybkość. Nagroda dla zwycięzcy. (atrakcja ok. 2 godziny)

Wieczorem kolacja w restauracji Iglo oraz nocleg w hotelu Iglo (pokoje są 4 -6 osobowe). Kolacja obejmuje:

– Rosół

– Fondue serowe z mięsem, warzywami i gorącym winem

– Fondue czekoladowe na deser

Hotel Iglo znajduje się na 2350 m n.p.m., dysponuje jacuzzi dla klientów hotelu. Nocleg w hotelu Iglo obejmuje dojazd ratrakiem oraz aperitivo na powitanie.

 

 

Dzień 5


Po śniadaniu w Iglo grupa jako pierwsza przed otwarciem stoków narciarskich zjeżdża na nartach.

Przed odjazdem dwugodzinny trekking w rakietach śnieżnych po najlepszych miejscach widokowych Andory.

Transfer na lotnisko z polskojęzycznym pilotem.