Archives

Grupa Incentive 20 pax


 

 

 

Dzień 1


2Przylot grupy na lotnisko Barcelona El Prat.

Grupa udaje się prywatnym transferem do Andory z polskojęzycznym pilotem oddalając się od wybrzeża. Panoramiczna trasa wiedzie przez katalońskie miasteczka i wioski, gdzie można zobaczyć imponujące Masias – czyli domy gospodarzy katalońkich i typowe kościoły z kamienia na głównym placu a im bliżej Andory tym więcej wąwozów górskich i sztucznych jezior akumulujących wodę gór.

Po przyjeździe do hotelu czas wolny na odświeżenie, a później czeka na grupę przejażdżka na motorach śnieżnych przy świetle księżyca.

Kolacja w hotelu oraz nocleg. Hotel Font d’Argent 4* lub w podobnym, pokoje twin/dwuosobowe ze śniadaniem i obiadokolacją.

 

Dzień 2


4Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie. (Skipass na 3 dni)

Pod koniec dnia nurkowanie w jeziorach górskich. Przepiękne wysokogórskie jeziora na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. zapraszają na nurkowanie. Grupa dociera do jeziora na nartach.

To świetna zabawa dla wszystkich, nawet dla tych, którzy nie umieją pływać (wtedy nurkowanie w tandemie z monitorem).

Ekstremalna atrakcja dla tych, którzy lubią coś specjalnego!

 

Po nurkowaniu w jeziorach górskich pod lodem, czekają na grupę cieplutkie wody termalne czyli największe Centrum SPA & Wellness w Europie Caldea.

Budynek obiektu wellness wyróżnia się na tle górskim swoją nowoczesną konstrukcją, której jeden z elementów – szklana wieża w kształcie piramidy – góruje nad całą okolicą.  Pobyt 3 godzinny zawiera: laguny wodne wewn. i zewn. (woda osiąga w nich temperaturę powyżej 30°C), łaźnia islandzka, sauny, łaźnie „rzymskie”, gdzie można zażyć  terapeutycznych, na przemian gorących (36°C) i zimnych (14°C) kąpieli i wiele innych sposobów na odprężenie i zregenerowanie sił.

Po zakończeniu pobytu wellness, powrót do hotelu oraz kolacja w hotelu.

 

Dzień 3


6Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie.

A późnym popołudniem czeka na grupę Pałac Lodu i karting na lodzie. Jedna seria po 10 min na osobę oraz 1 piwo + tapas/na osobę.

Po powrocie do hotelu kolacja w hotelu.

 

 

Dzień 4


Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie.

W ciągu dnia zorganizowane są specjalnie dla grupy zawody w dziedzinie slalomu, gdzie będzie mierzony czas i szybkość. Nagroda dla zwycięzcy. (atrakcja ok. 2 godziny)

Wieczorem kolacja w restauracji Iglo oraz nocleg w hotelu Iglo (pokoje są 4 -6 osobowe). Kolacja obejmuje:

– Rosół

– Fondue serowe z mięsem, warzywami i gorącym winem

– Fondue czekoladowe na deser

Hotel Iglo znajduje się na 2350 m n.p.m., dysponuje jacuzzi dla klientów hotelu. Nocleg w hotelu Iglo obejmuje dojazd ratrakiem oraz aperitivo na powitanie.

 

 

Dzień 5


Po śniadaniu w Iglo grupa jako pierwsza przed otwarciem stoków narciarskich zjeżdża na nartach.

Przed odjazdem dwugodzinny trekking w rakietach śnieżnych po najlepszych miejscach widokowych Andory.

Transfer na lotnisko z polskojęzycznym pilotem.

Grupa Incentive 20 pax


Wiosna – Jesień Andorra

Dzień 1


Przylot grupy na lotnisko Barcelona El Prat.

Grupa udaje się prywatnym transferem do Andory z polskojęzycznym pilotem oddalając się od wybrzeża. Panoramiczna trasa wiedzie przez katalońskie miasteczka i wioski, gdzie można zobaczyć imponujące Masias – czyli domy gospodarzy katalońkich i typowe kościoły z kamienia na głównym placu a im bliżej Andory tym więcej wąwozów górskich i sztucznych jezior akumulujących wodę gór.

Po ok.godzinie drogi grupa zajeżdża do lokalnej winnicy modernistycznej zaprojektowanej przez znanego architekta Josep Puig i Cadafalch w regionie Penedes, gdzie czeka na nich zwiedzanie winnic z degustacją cava czyli katalońskiego szampana oraz mini – brunch (chleb z pomidorem, szynka iberyjska, sery, kiełbaski i różne rodzaje wędzonek)

Około 2,5 godziny

Po przerwie na degustację grupa kontynuuje dalej trasę panoramiczną w kierunku Andory, mniej więcej 2 godziny.

Po przyjeździe do hotelu czas wolny na odświeżenie oraz kolacja w hotelu.

Nocleg w Hotelu del Pui 4* lub w podobnym. Pokoje twin/dwuosobowe ze śniadaniem i obiadokolacją.

 

Dzień 2


Po śniadaniu wczesnym rankiem grupa udaje się w okolice doliny La Cerdanya, gdzie około godziny 08:00 zacznie się lot balonem. (cała wycieczka ok. 4,5 godziny). Wycieczka balonem nad wspaniałym regionem La Cerdanya, znanym jako wielka dolina Pirenejów. Przepiękne widoki majestatycznych gór otaczających dolinę.Grupa razem wspólnymi siłami przygotowuje balon do startu. Sam lot trwa 1,15h, a po wylądowaniu serwowane jest typowe katalońskie śniadanie: chleb z grilla potarty pomidorem i czosnkiem a na nim szynka czy embutidos czyli kiełbaski i wędzonki.Po powrocie do hotelu kolacja w hotelu.

 

Dzień 3


Po śniadaniu grupa wybiera się na rafting po rwistych rzekach na granicy andorsko – hiszpańskiej.(całodniowa wycieczka). Do miejsca skąd zaczyna się spływ można dotrzeć tylko jeepem. Grupa przejeżdża jeepem po szlakach dawnych przemytników, przepiękne widoki podczas jazdy off road. Są to trasy górskie, po których podczas II wojny światowej, uciekało bardzo dużo Polaków przed Gestapo, z Francji na południe Europy i dalej do USA. Andorczycy pomagali w ucieczce przez góry Polakom i wielu innym narodowością.
Podczas jazdy jeepem przerwa na piknik na widokowym miejscu, skąd grupa może podziwiać przepiękne widoki na wysokości 2.300 m n.p.m.

Po powrocie do hotelu kolacja w hotelu.

 

Dzień 4


6Po śniadaniu grupa wybiera się na pole golfowe najwyżej położone w Europie, które znajduje się na wysokości ponad 2.400 m n.p.m. Tutaj grupa w 3 godziny pozna sztukę grania w golfa.

Wliczone w cenę jest green fee, kije i kule golfowe.Po południu wycieczka panoramiczna po Andorze, zobaczenie najpiękniejszych miejsc Andory, a później zwiedzenie byłego parlamentu Andory, gdzie można dowiedzieć się ciekawostek na temat Księstwa Andory.

 

 

Po wcześniej aktywnych dniach na grupę czeka Centrum SPA & Wellness Caldea – największe Centrum Wellness w Europie. (3 godziny)

Budynek obiektu wellness wyróżnia się na tle górskim swoją nowoczesną konstrukcją, której jeden z elementów – szklana wieża w kształcie piramidy – góruje nad całą okolicą.  Pobyt 3 godzinny zawiera: laguny wodne wewn. i zewn.(woda osiąga w nich temperaturę powyżej 30°C), łaźnia islandzka, sauny, łaźnie „rzymskie”, gdzie można zażyć  terapeutycznych, na przemian gorących (36°C) i zimnych (14°C) kąpieli i wiele innych sposobów na odprężenie i zregenerowanie sił.

Po zakończeniu pobytu wellness, powrót do hotelu oraz kolacja w hotelu.

 

Dzień 5


Andora to raj banków i nieoficjalnych kont milionerów zagranicznych. Dlaczego nie skorzystać z tej famy Andory i nie otworzyć konta w jednym z banków andorskich. Grupa odwiedza bank andorski, a dwóch uczestników z grupy zakłada konto.

Po załatwieniu spraw finansowych grupa udaje się do parku tematycznego, gdzie czeka na nich najdłuższy tobogan w Europie na wolnym powietrzu: 5,3 km.

Po atrakcjach w parku tematycznym, czeka na grupę degustacja pierwszego i jedynego piwa wyprodukowanego w Andorze.Zwiedzenie browaru oraz degustacja 3 rodzajów piwa.

Transfer na lotnisko z polskojęzycznym pilotem.

 

 

 

Poczuj świeżą bryzę na skórze i doświadcz wolności na otwartym morzu podczas rejsu katamaranem na Morzu Śródziemnym.

Wszyscy członkowie załogi walczą wspólnie na łodzi z wiatrem i deszczem i tylko wspólnymi siłami mogą dobić do celu.

Nic nie łączy tak zespołu jak wspólne wyzwania i dążenie do jednego celu. Wycieczka katamaranem może być zorganizowana dla przyjemności i relaksu, ale może też mieć sportowy, konkurencyjny charakter.

Odkryj ukrytą Andorę z jej nadzwyczajnymi krajobrazami, wąwozami, dolinami i nieskończenie wysokimi górami, z jej zapomnianymi przez czas wioseczkami jak i z przepięknymi widokami i szczególnymi chwilami, które możesz przeżyć w czasie Jeep Safari.

Poznaj trasę dawnych przemytników przez góry w kierunku Hiszpanii do wioski Tor. Przepiękne widoki z Coll de la Botella a na wysokości 2300 metrów przy Port de Cabus zaczyna się jazda off road.
Wstrzymujące oddech widoki i wzbudzające dreszcze historie przemytników.

Dlaczego nie wybrać się na nurkowanie do Andory?

Przepiękne wysokogórskie jeziora na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. zapraszają na nurkowanie. W zimie docierasz do jeziora na nartach, w rakietach śnieżnych albo helikopterem, a latem na osiołku, na pieszo albo helikopterem.

Oferujemy nurkowanie w Jeziorze Tristaina na głębokość do 25 m na wysokości 2300 m n.p.m.

To świetna zabawa dla wszystkich, nawet jeśli nie masz uprawnień do nurkowania lub nie umiesz pływać, monitor będzie cały czas Cię asystował.

Organizujemy nurkowanie nocne.

Ekstremalna atrakcja dla tych, którzy lubią coś specjalnego!

Jedna z najlepszych winnic w Katalunii, która jako pierwsza wprowadziła szampan – cava w Hiszpanii według Méthode Traditionelle.

Grupa uczestników w sposób aktywny zwiedza winnice, eksperymentuje i poznaje początki szampana w Hiszpanii, dowiaduje się między innymi dlaczego w Katalunii szampan to cava.
Każdy z uczestników dostaje kwestionariusz, który wypełnia na podstawie zwiedzania, własnych obserwacji no i oczywiście degustacji.

W sposób oryginalny i zabawny grupa staje się ekspertem w dziedzinie win i cava.

Wycieczka balonem nad wspaniałym regionem La Cerdanya, znana jako wielka dolina Pirenejów – raj dla tych wszystkich, którzy kochają naturę.

Przepiękne widoki majestatycznych gór otaczających dolinę: Carlit, Puigmal, Puigpedrós, Sierra del Cadi.

Grupa razem wspólnymi siłami przygotowuje balon do startu.

Sam lot trwa 1,15h, a po wylądowaniu serwowane jest typowe kataluńskie śniadanie: chleb z grilla potarty pomidorem i czosnkiem a na nim szynka czy embutidos czyli kiełbaski i wędzonki.

Calçotades – fiesta cebulowa w okolicach Barcelony – wesoła tradycja i super ubaw dla grup turystycznych i korporacyjnych.

Udana zabawa i dużo śmiechu przy jedzeniu Calçots –czyli świeżej cebuly, pieczonej na wolnym ogniu i podawanej z sosem romesco. Każdy dostanie specjalny sprzęt niezbędny do jedzenia, czyli rękawiczki i śliniaczek, bo zachować czystość przy jedzeniu Calçots to nie łatwo.

A sztuka jedzenia calçots wygląda następująco; należy obrać zewnętrzne opalone partie i resztę moczy się w sosie romesco. Aby udało się zjeść trzeba unieść cebulę do góry, odchylić głowę i zanurzyć ją w ustach odgryzając dolną część. Calçots zajada się razem z grilowanym mięsem i popija winem bezpośrednio z karafki.

Każdy uczestnik grupy ubawi się nieźle przy takim obiedzie a na koniec można porównać stopień czystości i liczbę zjedzonych calçots.

F1 Testing in Barcelona - Day ThreeFormuła 1 Grand Prix of Spain w Montmelo na Circuit de Catalunya, najlepsza szansa aby zobaczyć tych najlepszych, szybkie samochody i szybką jazdę.

To tutaj na torach wyścigowych Montmelo Fernando Alonso, Felipe Massa, Sebastian Vettel i wiele innych gwiazd tego sportu próbowało swoich sił.

Dla tych, którzy przyjadą do Barcelony poza terminem Formuły 1, mogą spróbować Formula Renault czy Ferrari experience – czyli doświadczyć na własnej skórze dreszczyk szybkiej jazdy jednego z najpopularniejszych samochodów na torze wyścigowym w Montmelo.